"Włącz się
 naszą modlitwę!"

Już w wielu wspólnotach parafialnych odpowiadamy na apel Biskupa Diecezjalnego Edwarda Dajczaka, który prosił „ (…) o włączenie się we wspólną diecezjalną modlitwę, którą 1 października ubiegłego roku rozpoczęło w naszej diecezji troje bezrobotnych ludzi, wielbiąc Boga w modlitwie każdego dnia i przez całą dobę. W tę modlitwę na początku listopada włączyli się kolejni diecezjanie i od tej chwili wciąż przybywa ludzi deklarujących modlitwę w wybranym czasie, w dzień i w nocy”.

Wierni zgłaszający chęć udziału w modlitwie podają:
- imię,
- parafię,
- czas trwania modlitwy.

Wierni mogą zgłaszać swoją chęć modlitwy w następujący sposób:
- u księży (w tym celu prosimy o założenie specjalnej „Parafialnej księgi modlitwy”, w której widnieją następujące rubryki: imię, parafia/miejscowość, czas trwania modlitwy),
- telefonicznie: pod tel. 790 601 820,
- e-mailem pod adresem: oratorium@kochaj.my,
- listownie: Szkoła Nowej Ewangelizacji, ul. Wyszyńskiego 25, 75-062 Koszalin.
czytania na kazdy dzień czytania na kazdy dzień