PIELGRZYMKA DO WŁOCH
Volterra – San Gimignano - Orvieto – Rzym
Monte Sant’ Angelo – San Giovanni Rotondo – Lanciano – Werona

Termin: 25.04 - 4.05.2019
Cena: 1 200 zł. + 280 euro.

DODATKOWO NA WYDATKI PROGRAMOWE TRZEBA PRZEZNACZY─ć 90 €
!!! UWAGA !!!
Uczestnik musi posiada─ç dowód osobisty lub paszport
wa┼╝ny min. 3 miesi─ůce od daty powrotu do Polski.

DZIEŃ 1
Wyjazd z K─Öpic. Msza ┼Ťwi─Öta. Przejazd przez Niemcy, Austri─Ö do W┼éoch. Obiadokolacja, nocleg.
DZIE┼â 2: VOLTERRA – SAN GIMIGNANO
┼Üniadanie. Msza ┼Ťwi─Öta. Przejazd do Volterry – „miasto pere┼éka” znane z wielu zabytków i wielowiekowej historii si─Ögaj─ůcej czasów etruskich i rzymskich. Jest to miejsce ekranizacji ksi─ů┼╝ki "Ksi─Ö┼╝yc w nowiu". Nast─Öpnie przejazd do bajkowego San Gimignano zwanego miastem "pi─Öknych wie┼╝". W programie: Piazza del Duomo, Piazza della Cisterna i ulica San Giovanni ze sklepami sprzedaj─ůcymi miejscowe wyroby. Obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 3: ORVIETO
┼Üniadanie. Przejazd do po┼éo┼╝onego w Umbrii – zielonym sercu Italii – Orvieto. Zwiedzanie miasta, w którym dla upami─Ötnienia Cudu Eucharystycznego z pobliskiego Bolsano, na polecenie papie┼╝a Urbana IV, wybudowano najpi─Ökniejsz─ů gotyck─ů katedr─Ö we W┼éoszech oraz ustanowiono ┼Ťwi─Öto Bo┼╝ego Cia┼éa. Msza ┼Ťwi─Öta. Obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 4: RZYM
┼Üniadanie. Przejazd do Rzymu. Anio┼é Pa┼äski z Ojcem ┼Üwi─Ötym – Franciszkiem (pod warunkiem, ┼╝e Ojciec ┼Üwi─Öty jest w Watykanie). Spacer po Rzymie Staro┼╝ytnym: Plac Wenecki, Kapitol z widokiem na Forum Romanum, Coloseum (z zewn─ůtrz). Obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 5: RZYM
┼Üniadanie. Przejazd do Rzymu. W programie: Watykan – Bazylika ┼Ťw. Piotra (Grób ┼Ťw. Jana Paw┼éa II). Msza ┼Ťwi─Öta. Po po┼éudniu zobaczymy: Bazylik─Ö Santa Maria Maggiore, Fontann─Ö di Trevi, Plac i Schody Hiszpa┼äskie. Obiadokolacja, nocleg.
DZIE┼â 6: MONTE SANT’ ANGELO – SAN GIOVANNI ROTONDO
┼Üniadanie. Przejazd do sanktuarium ┼Ťw. Micha┼éa Archanio┼éa
w Monte Sant’ Angelo.
Msza ┼Ťwi─Öta. Nast─Öpnie przejazd do San Giovanni Rotondo  zwi─ůzanego z ┼╝yciem i dzia┼éalno┼Ťci─ů Ojca Pio. Nawiedzenie grobu Ojca Pio.
Czas na indywidualn─ů modlitw─Ö. Obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 7: LANCIANO
┼Üniadanie. Msza ┼Ťwi─Öta. Przejazd do Lanciano ma┼éego miasteczka w którym w VIII wieku mia┼é miejsce cud eucharystyczny. Czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 8: WERONA
┼Üniadanie. Msza ┼Ťwi─Öta. Przejazd do Werony – spacer po mie┼Ťcie najs┼éynniejszej
w dziejach pary kochanków: Romea i Julii.
Obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 9/10:
┼Üniadanie. Powrót do Polski. Przyjazd do K─Öpic w godzinach rannych.
Zako┼äczenie pielgrzymki.