B I E S Z C Z A D Y

TERMIN: 20.08. –25.08.2015

DZIE┼â 1:  czwartek wieczorem:
                                  -    Msza ┼Ťwi─Öta o godz. 18.00
                                  -    b┼éogos┼éawie┼ästo pielgrzymów i wyjazd.

DZIEŃ 2:
 …przejazd do Sanoka – spacer po mie┼Ťcie, wizyta w Muzeum Budownictwa Ludowego. Przejazd do Leska – miasto o którym mówi si─Ö „brama w Bieszczady” - XVI-wieczny zamek Kmitów, synagoga, kirkut i owiany licznymi legendami piaskowiec - kamie┼ä leski. Przejazd na obiadokolacje i nocleg w okolice Soliny.
DZIEŃ 3:
 ┼Üniadanie. Po┼éudniowo - wschodni kraniec Polski fascynuje nie tylko dziewicz─ů przyrod─ů, ale równie┼╝ przepi─Öknymi budowlami sakralnymi. Ich ma┼ée repliki znajdziemy w jednym miejscu – w Myczkowcach. Nast─Öpnie wizyta w Solinie – spacer po zaporze i chwila czasu wolnego. Popo┼éudniu proponujemy rejsu po Jeziorze Soli┼äskim. Przejazd do Pola┼äczyka – spacer po uzdrowisku. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 4:
┼Üniadanie, przejazd Du┼╝─ů P─Ötl─ů Bieszczadzk─ů m.in. przez miejscowo┼Ťci: Ustrzyki Dolne, Ustrzyki Górne, Wetlina, spacer po jednej z po┼éonin bieszczadzkich, Cisna (wizyta w klimatycznej knajpie „Siekierezada”); powrót na obiadokolacj─Ö i nocleg.
DZIEŃ 5:
 ┼Üniadanie, przejazd do Zagórza – spacer do imponuj─ůcych ruin klasztoru oo. Karmelitów Bosych znajduj─ůcych si─Ö na szczycie zwanym Marymontem; nast─Öpnie zobaczymy cerkiew greckokatolick─ů w Szczawnem. I„Jest w Koma┼äczy dom jasny malowany nadziej─ů i koronk─ů z drzewa ozdobiony szumem jode┼é wiekowych i zapachem ┼╝ywicznym w ka┼╝dej porze szczelnie otulony ..." - czyli wizyta w klasztorze sióstr nazaretanek z izb─ů pami─Öci kard. S. Wyszy┼äskiego w Koma┼äczy. Powrót na obiadokolacj─Ö i nocleg.
 DZIE┼â 6:
┼Üniadanie. Wyjazd w drog─Ö powrotn─ů na trasie proponujemy wizyt─Ö w Kazimierzu Dolnym – spacer po miasteczku z przewodnikiem: rynek, zabytkowe kamieniczki, kolegiata, góra Trzech Krzy┼╝y. Przyjazd w pó┼║nych godzinach nocnych.

CENA: 790 z┼é

┼ÜWIADCZENIA:

- przejazd autokarem klasy turystycznej;
              - opieka licencjonowanego pilota;
              - ubezpieczenie NNW w Signal Iduna S.A.;
              - 4 noclegi – pokoje 2, 3, - osobowe z ┼éazienk─ů;
              - wy┼╝ywienie: 4 ┼Ťniadania, 4 obiadokolacje

DODATKOWO P┼üATNE: bilety wst─Öpu oraz przewodnicy lokalni ok. 70 z┼é

Zapisy: Parafia MB Ró┼╝a┼äcowej w K─Öpicach.
                            Tel. 696 433 479