"W┼é─ůcz si─Ö
 nasz─ů modlitw─Ö!"

Ju┼╝ w wielu wspólnotach parafialnych odpowiadamy na apel Biskupa Diecezjalnego Edwarda Dajczaka, który prosi┼é „ (…) o w┼é─ůczenie si─Ö we wspóln─ů diecezjaln─ů modlitw─Ö, któr─ů 1 pa┼║dziernika ubieg┼éego roku rozpocz─Ö┼éo w naszej diecezji troje bezrobotnych ludzi, wielbi─ůc Boga w modlitwie ka┼╝dego dnia i przez ca┼é─ů dob─Ö. W t─Ö modlitw─Ö na pocz─ůtku listopada w┼é─ůczyli si─Ö kolejni diecezjanie i od tej chwili wci─ů┼╝ przybywa ludzi deklaruj─ůcych modlitw─Ö w wybranym czasie, w dzie┼ä i w nocy”.

Wierni zg┼éaszaj─ůcy ch─Ö─ç udzia┼éu w modlitwie podaj─ů:
- imi─Ö,
- parafi─Ö,
- czas trwania modlitwy.

Wierni mog─ů zg┼éasza─ç swoj─ů ch─Ö─ç modlitwy w nast─Öpuj─ůcy sposób:
- u ksi─Ö┼╝y (w tym celu prosimy o za┼éo┼╝enie specjalnej „Parafialnej ksi─Ögi modlitwy”, w której widniej─ů nast─Öpuj─ůce rubryki: imi─Ö, parafia/miejscowo┼Ť─ç, czas trwania modlitwy),
- telefonicznie: pod tel. 790 601 820,
- e-mailem pod adresem: oratorium@kochaj.my,
- listownie: Szkoła Nowej Ewangelizacji, ul. Wyszyńskiego 25, 75-062 Koszalin.