P I E L G R Z Y M K A
Monaco - Cannes - La Salette - Ars - Paray Le Monial
Termin: 12.05. – 21.05.2016  Cena: 1.400 z┼é + 360 €
P┼üATNE DODATKOWO:
Na wst─Öpy do zwiedzanych obiektów i inne wydatki zwi─ůzane z realizacj─ů programu nale┼╝y przeznaczy─ç: 60 €;

DZIEŃ 1: WYJAZD Z POLSKI
Wyjazd z K─Öpic w godzinach rannych. Msza ┼Üwi─Öta dla Pielgrzymów.
Przejazd na nocleg tranzytowy do Francji.

DZIEŃ 2: PARYŻ
Śniadanie. Przyjazd do Paryża w godzinach południowych: Msza Święta,
Bazylika Sacre Coeur, wie┼╝a Eiffle'a. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3: PARYŻ
Od rana – po  ┼Ťniadaniu – zwiedzamy stolic─Ö Francji: Msza ┼Üwi─Öta w Kaplicy Cudownego Medalika,  Wyspa Cite i Katedra Notre Dame, Pa┼éac Sprawiedliwo┼Ťci, zabudowania Luwru, Pola Elizejskie, Plac Zgody...
Wieczorem rejs po Sekwanie. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4: LOURDES
Msza ┼Üwi─Öta. Od rana po ┼Ťniadaniu udamy si─Ö w drog─Ö do Lourdes.
Wieczorem udział w Nabożeństwie Światła. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5: LOURDES
Msza ┼Üwi─Öta. ┼Üniadanie. Ten dzie┼ä po┼Ťwi─Öcony jest modlitwie. Ca┼éodzienny pobyt w Lourdes: nawiedzenie Bazyliki Ró┼╝a┼äca ┼Üwi─Ötego, Bazyliki Niepokalanego Pocz─Öcia, Krypty i Groty Objawie┼ä. K─ůpiel w ┼║ródle, udzia┼é w procesji Eucharystycznej Chorych oraz w Nabo┼╝e┼ästwie ┼Üwiat┼éa, Droga Krzy┼╝owa.
Obiadokolacja, nocleg.

DZIE┼â 6: LOURDES – CARCASSONE – AVIGNON
Msza ┼Üwi─Öta w Lourdes. ┼Üniadanie. Przejazd do Carcassone: XIII – wiecznego miasta, twierdzy. Miasto otoczone podwójnym murem z basztami i wie┼╝ycami. Dzi─Öki pieczo┼éowitej rekonstrukcji fortyfikacja jest unikalnym zabytkiem tego typu w Europie. Po po┼éudniu przejazd do Avignon: podczas spaceru zobaczymy pa┼éac – zamek papieski z XIV wieku oraz s┼éynny most St. Benezet. Obiadokolacja, nocleg.

DZIE┼â 7: MONACO – CANNES
┼Üniadanie. Moncaco – ksi─Östwo pozostaj─ůce od XIV wieku w r─Ökach rodziny Grimaldi. Cannes – Pa┼éac Festiwali Filmowych, spacer Alej─ů Gwiazd – znan─ů nadmorsk─ů promenad─ů. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 8: LA SALETTE
Po ┼Ťniadaniu przejazd do La Salette. Zakwaterowanie w domu pielgrzyma. Droga Krzy┼╝owa, czas na indywidualn─ů modlitw─Ö w La Salette – Sanktuarium P┼éacz─ůcej Madonny – po┼éo┼╝onym w sercu Alp.  Udzia┼é w wieczornych uroczysto┼Ťciach w Sanktuarium i w wieczornej procesji ze ┼Ťwiecami. Msza ┼Üwi─Öta. Obiadokolacja, nocleg.

DZIE┼â 9: LA SALETTE – ARS – PARAY LE MONIAL
Msza ┼Üwi─Öta. ┼Üniadanie. Rano przejazd do Ars – miejsce, gdzie ┼╝y┼é i pracowa┼é ┼Ťw. Jan Maria Vianney, patron wszystkich proboszczów og┼éoszony przez papie┼╝a Pisa XI w 1925 roku. Po po┼éudniu przejazd do Paray le Monial: nawiedzenie Sanktuarium Naj┼Ťwi─Ötszego Serca Jezusowego, którego kult zapocz─ůtkowa┼éa tutejsza zakonnica, Marguerite – Marie Alacoque. Obiadokolacja, nocleg.

DZIE┼â 10
Msza ┼Üwi─Öta. ┼Üniadanie, po którym przejazd przez Francj─Ö, Niemcy do Polski.
Przyjazd do Kępic w godzinach nocnych. Zakończenie Pielgrzymki po Sanktuariach Francji.

┼ÜWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:
  1. przejazd autokarem zachodnim (klimatyzacja, toaleta, DVD, cafe bar);
  2. noclegi w hotelach **/***, pokoje 2, 3 os z łazienkami;
  3. La Salette – dom pielgrzyma;
  4. ┼Ťniadania i obiadokolacje wed┼éug programu;
  5. ubezpieczenie KL i NNW;
  6. opieka pilota - przewodnika.

!!! UWAGA !!!
Uczestnik musi posiada─ç dowód osobisty lub paszport
wa┼╝ny min. 6 miesi─Öcy od daty powrotu do Polski.

tel. ks. prob.  696 433 479