P I E L G R Z Y M K A

=======================
wyjazd -25 kwietnia /wtorek/ - godz. 21.00

DZIE┼â 1 /┼Ťr/: WYJAZD Z POLSKI
Wyjazd z K─Öpic. Przejazd na nocleg tranzytowy do Francji.
DZIEŃ 2 /czw./: LOURDES
Msza ┼Üwi─Öta. Po ┼Ťniadaniu udamy si─Ö w drog─Ö do Lourdes. Wieczorem udzia┼é w Nabo┼╝e┼ästwie ┼Üwiat┼éa. Obiadokolacja, nocleg w Lourdes.
DZIEŃ 3 /pt./: LOURDES
Msza ┼Üwi─Öta. ┼Üniadanie. Ten dzie┼ä po┼Ťwi─Öcony jest modlitwie. Ca┼éodzienny pobyt w  Lourdes: nawiedzenie Bazyliki Ró┼╝a┼äca ┼Üwi─Ötego, Bazyliki Niepokalanego Pocz─Öcia, Krypty i Groty Objawie┼ä. K─ůpiel w ┼║ródle,  udzia┼é w procesji Eucharystycznej Chorych oraz w Nabo┼╝e┼ästwie ┼Üwiat┼éa.  Droga Krzy┼╝owa. Obiadokolacja, nocleg w Lourdes.
DZIE┼â 4 /sob./: LOURDES – ZATOKA BISKAJSKA
┼Üniadanie, Msza ┼Üwi─Öta w Lourdes. Krótki odpoczynek nad Zatok─ů.
Przejazd „Camino de Santiago” - najstarszym europejskim szlakiem pielgrzymkowym. Obiadokolacja, nocleg.
DZIE┼â 5 /niedz./: SANTIAGO DE COMPOSTELLA – FATIMA
┼Üniadanie. Przejazd do Santiago de Compostella, którego znakiem rozpoznawczym jest muszla pielgrzyma i tykwa na wod─Ö. Msza ┼Üwi─Öta.  Nawiedzenie grobu ┼Ťw. Jakuba i zwiedzanie roma┼äskiej katedry. Przejazd malownicz─ů tras─ů wzd┼éu┼╝ zachodniego wybrze┼╝a Europy do Fatimy.
Udzia┼é w procesji wieczornej ze ┼Ťwiecami. Obiadokolacja, nocleg w Fatimie.
DZIE┼â 6 /pn./: FATIMA – ALJUSTREL
┼Üniadanie. Msza ┼Üwi─Öta. Ca┼éodzienny pobyt w Fatimie  Nawiedzenie Sanktuarium, zakup pami─ůtek. Uczestnictwo w drodze krzy┼╝owej prowadz─ůcej do wioski Valinhos – miejsca objawie┼ä Anio┼éa Portugalii oraz do wioski Aljustrel, gdzie znajduj─ů si─Ö domy rodzinne Franciszka i ┼üucji. Udzia┼é w procesji wieczornej ze ┼Ťwiecami. Obiadokolacja, nocleg w Fatimie.
DZIE┼â 7 /wt./: FATIMA – LIZBONA
Msza ┼Üwi─Öta. Po ┼Ťniadaniu wyjazd do stolicy Portugalii.
W Lizbonie zobaczymy m. in.: Plac dos Restaurdos, wisz─ůcy Most 25 Kwietnia oraz wie┼╝─Ö Belem. Wieczorem powrót na obiadokolacj─Ö, wieczorn─ů procesj─Ö i nocleg do Fatimy.
DZIE┼â 8 /┼Ťr./: FATIMA – OBIDOS – NAZARE
Msza ┼Üwi─Öta. Po ┼Ťniadaniu udamy si─Ö do Obidos – ┼Ťredniowieczne miasteczko, które zwiedza si─Ö, chodz─ůc po otaczaj─ůcym je wspania┼éym murze obronnym. Po po┼éudniu wyjazd nad Atlantyk do Nazare dawnej uroczej wioski rybackiej i starego Sanktuarium Maryjnego, dzi┼Ť najbardziej znanego kurortu w tej cz─Ö┼Ťci wybrze┼╝a. Odpoczynek na pi─Öknej pla┼╝y.
Wieczorem powrót na obiadokolacj─Ö, wieczorn─ů procesj─Ö i nocleg do Fatimy.
DZIE┼â 9 /czw./: FATIMA – TOLEDO
Po porannej Mszy ┼Üwi─Ötej i ┼Ťniadaniu w Fatimie przejazd w okolice Toledo, zwiedzanie jednego z najbardziej zabytkowych miast w Hiszpanii, po którym spacer to prawdziwa przyjemno┼Ť─ç. Obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 10 /pt./: COSTA BRAVA
┼Üniadanie. Po przyje┼║dzie na Costa Brava – Msza ┼Üwi─Öta, odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.
DZIE┼â 11 /sob./: MONTSERRAT – BARCELONA
Po ┼Ťniadaniu nawiedzimy Narodowe Sanktuarium Katalo┼äczyków w górach Montserrat. Po po┼éudniu zwiedzimy Barcelon─Ö: dzielnic─Ö gotyck─ů z Katedr─ů ┼Ťw. Eulalii, la Ramblas oraz s┼éynn─ů niedoko┼äczon─ů Katedr─Ö ┼Üwi─Ötej Rodziny. Msza ┼Üwi─Öta. Powrót na obiadokolacj─Ö i nocleg do hotelu na Costa Brava. Wieczorem dla ch─Ötnych spektakl Flamenco.
DZIEŃ 12 /niedz./: LA SALETTE
Po ┼Ťniadaniu przejazd do La Salette, obiadokolacja, udzia┼é w wieczornych uroczysto┼Ťciach w Sanktuarium i w wieczornej procesji ze ┼Ťwiecami.
Msza Święta. Nocleg.
DZIEŃ 13 /pn./: LA SALETTE
Msza ┼Üwi─Öta. ┼Üniadanie. Rano czas wolny na indywidualn─ů modlitw─Ö w  La Salette – Sanktuarium P┼éacz─ůcej Madonny - po┼éo┼╝onym  w sercu Alp. Wyjazd do Polski.
DZIEŃ 14 /wt./:
Przyjazd do Polski w godzinach rannych.  Zako┼äczenie Pielgrzymki po Sanktuariach Europy.
CENA: 1.500 z┼é + 450 €
 ┼ÜWIADCZENIA:
  • przejazd komfortowym autokarem (toaleta, barek, DVD, klimatyzacja);
  • noclegi w hotelach **/*** w pokojach 2 – 3 os. z ┼éazienkami;
  • ┼Ťniadania i obiadokolacje wg programu;
  • ubezpieczenie NW i KL;
  • opieka pilota – przewodnika.
 WYDATKI PROGRAMOWE:
  • bilety wst─Öpu + check pointy + wieczór flamenco + inne wydatki zwi─ůzane z realizacj─ů programu nale┼╝y przeznaczy─ç: 70 €.
                                                 !!! UWAGA !!!
Uczestnik musi posiada─ç paszport lub dowód osobisty
wa┼╝ny min. 6 miesi─Öcy od daty powrotu z pielgrzymki do Polski.

kontaktkom. 696 433 479